+420 739 439 446 (Senát), +420 775 975 998 (kancelář Kralupy) holecekp@senat.cz

Kralupy nad Vltavou – V posledních dnech se objevily na některých místech našeho města billboardy, které mě pomlouvají a očerňují. Tuto pomlouvačnou kampaň, která ze mě chce vytvořit neschopného a lhostejného člověka, zaplatili lidé, kteří nemohou pochopit, že jsou i starostové a veřejní činitelé, kteří jednají pevně podle zákonů, kteří nejdou na ruku jen některým developerům a všehoschopným podnikatelům a kteří se nebojí říci svůj názor. Kteří mají na mysli celkový rozvoj a úroveň života všech lidí ve městě.

 

Kteří ale nejsou neomezenými vládci a proto jednají demokraticky, ve spolupráci se státními úřady a zvolenými zastupiteli. Nejde zde vůbec o to, zda bude, či nebude stát obchodní dům Kaufland. Jde o to, zda jeho možná výstavba bude připravována a povolena dle stavebního zákona. Aby nebyla jen přínosem pro majitele pozemku a obchodní řetězec, ale přinesla něco i městu. Třeba jen to, že bude v dobře naplánované lokalitě, s dobrou dopravní obslužností a zhodnoceným pozemkem města, který na ni navazuje. 

Osobní útoky na mou osobu mne netěší. Ale za mne a mé činy hovoří celoživotní práce pro město, kde od mládí žiji, práce s dětmi a studenty, které jsem zde učil a vychovával a kde jsem od roku 1989 zastupitelem. Proto mi pomluva od někoho, kdo chce v Kralupech pouze vydělat peníze a pak pravděpodobně zmizet, nemůže ublížit.

Petr Holeček, starosta města Kralupy nad Vltavou